Taşlı Saatleri

Göster:
Sırala:

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTe..

299,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil..

299,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem..

299,90 TL

Dekoratif Gold Renk Büyük Taşlı Duvar Saati

Dekoratif Gold Renk Büyük Taşlı Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester ( sert sağlam alçı ) malzemeden üretilmiştirKaliteli ve taşlı ..

459,90 TL

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester (sert alçı) üretilmiştirRenk : Altın sarısıDekoratif ve taşlı duvar ..

349,90 TL

Dekoratif Taşlı İnci Renk Duvar Saati 2019

Dekoratif Taşlı İnci Renk Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester (sert alçı) üretilmiştirRenk : İnciDekoratif ve taşlı duvar saati mod..

349,90 TL

Dekoratif Taşlı Yeni Duvar Saati

Dekoratif Taşlı Yeni Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi :  Polyester ( sert sağlam alçı )Taşlı ve dekoratif duvar saati modeliTek kalem pil il..

279,90 TL

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil ile çalışırSa..

299,90 TL

Taşlı Altın Renk Dekoratif Duvar Saati

Taşlı Altın Renk Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Polyester ( sert sağlam alçı ) malzemeden üretilmiştirDekoratif şık duvar saati m..

399,90 TL
Taşlı Saatleri

Taşlı duvar saatleri ve modelleri tamamen doğal taşlardan özel olarak üretilen "Taşlı duvar saatleri", modern dünyanın zarafetini ve geleceğin modasını üzerin de taşıyor. Evinin, ofisinin ve mekanının görünümüne önem veren stil sahibi kişilere hitap eden nitelikli "Duvar saatleri" Tamamen el işçiliği ile tasarlanmıştır. Çeşit çeşit taşlı saat modelleri ve taşlı saat fiyatları için Alışveriş sitemizi ziyaret ederek 5 yıl motor, mekanizma garantisi de dahil olmak üzere sipariş edebilirsiniz, üstelik kargo ücretsiz!

Taşlı Duvar Saatleri

Günümüzde duvar saatleri zaman gösterme özelliğinin yanında, dekoratif amaçla da sıklıkla kullanılmaktadır. Ev ve ofis dekorasyonları için tamamlayıcı bir ürün olan duvar saatleri, gerek klasik gerekse de modern tarzda yapılan mekan dekorasyonlarının tüm incelik ve güzelliklerini ortaya çıkarmaktadır. Kullanıldığı mekanların havasını değiştiren, şıklık ve sadeliğiyle ön plana çıkan taşlı duvar saatleri de, gerek evlerinizde gerekse de ofislerinizde tercih edebileceğiniz dekoratif amaçlı duvar saati modellerindendir.

Taşlı duvar saatlerinin görüntüsü ve şıklığı zamanın da ötesinde bir dekoratif ürün olarak mekanlarınızı süsleyecektir. Evlerinde, ofislerinde ve mekanlarında farklılık yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez ürünü olan taşlı duvar saatleri, son dönemlerin en çok tercih edilen ve sıklıkla talep edilen dekoratif duvar saati modellerindendir. Siz de evlerinizde, ofislerinizde ya da mekanlarınızda farklılık yaratmak, mekan dekorasyonlarınızı ön plana çıkarmak ve mekanlarınıza bambaşka bir hava katmak için taşlı duvar saatleri modellerinden birisini seçebilirsiniz. Taşlı duvar saatleri, mekanlarınıza çok farklı bir hava katarken, farklılığı ve şıklığı ile herkesin beğenisini toplayacaktır.

Ferforje Taşlı Duvar Saati

Dekoratif amaçlı kullanılan taşlı duvar saatleri modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden birisi ferforje taşlı duvar saati modelidir. Ferforjeler üzerine işlenen taşlar ile çok şık bir görüntüye sahip olan ferforje taşlı duvar saati modeli, özellikle dekorasyona önem verilen ev ve mekanlar için son derece uygun bir üründür. Hediye seçimi konusunda kararsız kalan kişiler için de çok şık bir alternatif olan ferforje taşlı duvar saati, şıklığı, zarafeti ve ışıltısı ile en güzel hediyelerden biri olmaktadır. Kendiniz için olduğu kadar, sevdikleriniz için de satın alabileceğiniz ferforje taşlı duvar saati, farklı tasarım ve duruşu ile en özel hediyelerden biri olmaktadır.

Dekoratif Taşlı Duvar Saati

Ev ve mekanlarını gerek klasik tarzda gerek modern tarzda dizayn eden kişiler için, dekorasyonu tamamlayıcı bir eşya olan duvar saatleri mekanların dekorasyonunu ön plana çıkarmak adına büyük önem taşımaktadır. Bir zaman göstergesinden çok dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif taşlı duvar saati modelleri de dekorasyona önem verilen mekanların vazgeçilmez bir aksesuarı olmaktadır. Akar saniyeli olan dekoratif taşlı duvar saati modelleri, sessiz çalışmaktadır. Sessizliği ve sağlamlığı ile ev, ofis ya da mekanlarınızın her köşesinde kullanıma uygundur. Ev kullanımlarında misafirlerinizin, mekan kullanımlarında ise müşterilerinizin ilgisini gördükleri ilk anda çekecek olan dekoratif taşlı duvar saati, kullanıldığı ortamın havasına bambaşka bir hava katacaktır.

 

Butikurunler.com farkı ve kalitesi ile her mekana, her beğeniye ve her bütçeye uygun taşlı duvar saatleri modellerini internet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz. Şıklıkları, göz alıcı parlaklığı, kalitesi ve dayanıklılığı ile taşlı duvar saatleri evi ofis ve mekanlarınızın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olacak. Ev, kafeterya ya da restoran gibi mekanların büyük bir özenle yapılan dekorasyonları, taşlı duvar saatleri ile tamamlanacak. Butikurunler.com farkı ve kalitesi ile sitemizde inceleyebileceğiniz taşlı duvar saatleri, tamamen doğal taşlardan üretilen, şık ve çok zarif saatlerdir. Evlerinizde, ofislerinizde ve iş yeri mekanlarında kullanıma uygun olan taşlı duvar saatleri, el işçiliği ile üretilmiş duvar saati modelleridir. butikurunler.com ile satın aldığınız taşlı duvar saatleri, diğer tüm ürünlerimiz gibi 5 yıl saat mekanizması garantisi ile satılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alımlarda, saatinizi kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere adresinize gönderiyoruz. Kargo ile yaptığımız gönderilerde, saatlerinizin zarar görmemesi adına paketleme yaparak duvar saatlerinizi adresinize gönderiyoruz.