Otel Saatleri

Göster:
Sırala:

30 cm 4 lü Ülke Başkentleri Otel Duvar Saati

30 cm 4 lü Ülke Başkentleri Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum ÇerçeveÇap : 30 cmAkar saniye ( sessiz çalışır )Mineral CamSaatin m..

399,90 TL

36 Cm 5 Li Dünya Başkentleri Otel Duvar Saati

36 Cm 5 Li Dünya Başkentleri Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum ÇerçeveÇap : 36 cmAkar saniye ( sessiz çalışır )Mineral CamSaatin ..

599,90 TL

Altın Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Altın Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Sert Sağlam PlastikAkar saniyelik sessiz çalışırSaatin mekanizması 5 yıl f..

499,90 TL

Altın Sarısı Ülke Başkentleri Otel Saati

ADET FİYATIDIR. KAÇ ÜLKE BAŞKENTİ OLACAK ONA GÖRE O KADAR SATIN ALIN LÜTFEN.İSTEDİĞİNİZ ÜLKE İSİMLERİNİ MESAJ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.Altın Sarısı Ül..

129,90 TL

Logolu 3'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Logolu 3'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : KromAkar saniyelik sessiz çalışır.Saatin mekanizması 5 yıl firma garantisi altın..

449,90 TL

Metal Çerçeveli 3'lü Dünya Duvar Saati

Metal Çerçeveli 3'lü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Duvar saatinin çerçevesinde kullanılan malzeme alüminyumdur.Duvar saati çapı: 40 cmMineral camSessi..

159,90 TL

Metal Çerçeveli Dünya Duvar Saati

Metal Çerçeveli Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Duvar saati malzemesi: Alüminyum çerçeveDuvar saatinde kullanılan cam: Mineral camDuvar saati çapı : 40 ..

179,90 TL

Milano Metal Dünya Duvar Saati

Milano Metal Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Alüminyum çerceveMineral camÇap : 40 cmSessiz akan saniyeDiğer dünya duvar saati modelleri fiyatl..

179,90 TL

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar Saati

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Saatler parlak krom dan imal edilmiştirÜlke başkent yazıları : Sert PleksidirSes..

799,90 TL
Otel Saatleri

Otel Duvar Saatleri
Otel duvar saatleri genel itibariyle iki ana tema etrafında toplanmaktadır, çeşit açısından. İlk olarak, farklı ülkelere ait saat dilimlerinden haberdar olacak şekilde dizayn edilmiş şehir saatlerinden söz edebiliriz. Diğer kategori ise tablo şeklinde daha şık bir görünüm elde edilmek için kullanılmış saatlerdir. Ek olarak, otel duvarsaatleri içerisinde, otelin bulunduğu şehre ya da bölgeye özgü temasal saatler de bulunmaktadır. Saatlerin boyutları, renkleri ve baskılarına göre sitede farklı seçenekler bulunmaktadır. Saatler, sıradan rakamların yanı sıra, rakamsız, noktasal ya da Roma rakamlarıyla da oluşturulabilmektedir. Burada, tüm türlere ve şekillere uygun saat seçeneklerini bir arada görebilirsiniz.


Otel duvar saatleri
içerisinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biri olan tablo saatler, tek parçalı ya da çok parçalı seçenekleri ile sitede yer almaktadır. Saatlerin kullanılacağı alana göre tablo ya da resepsiyon saatleri arasında tercih yapabilirsiniz. Resepsiyon saatleri, ülke başkentlerinin isimlerine göre farklı seçeneklerde olan popüler saat türlerinden biridir. Bununla beraber, İzmir, İstanbul gibi şehirleri temsilen ön plana çıkmış tarihi eserlerin desenleri ile süslenmiş duvar saatlerini de kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, yurt dışına özgü şehirlere ve yapılara ait motifler bulunan saatleri de bulabilirsiniz. Otel duvar saatleri, kullanım alanı açısından şık ve modern bir hava yaratmalıdır. Bu nedenle, ahşaptan metaliğe kadar birçok opsiyon arasından tercih yapabilirsiniz.

Otel duvar saatleri
, genellikle, bekleme odası, hall, toplantı odası, resepsiyon gibi belli başlı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanılacağı alana göre de farklılık gösterebiliyor bu nedenle. Eğer toplantı odası ya da bekleme odası gibi ciddi ve sakin ortamlar için saat tercihinde bulunacaksanız; daha yalın bir görüntüye sahip büyük tablo saatlerden faydalanabilirsiniz. Fakat resepsiyon, hall gibi alanlarda ise daha minimal ve klasik ürünlere göz atabilirsiniz. Ülkelerin başkentlerine göre ayrılarak dizayn edilmiş saatler, otelin bulunduğu şehre göre tasarlanmış şehre özgü saatler ve benzeri seçenekleri resepsiyon gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Tablo saatlerin haricinde, ahşap, metalik, gold detaylı, motifli, oymalı ve benzeri ağır/ klasik otel saatlerini de bekleme odası, toplantı alanı gibi bölgelerde kullanabilirsiniz.  Genellikle daha şık ve klasik yapıda saatler tercih edildiği için saatin türü son derece önemlidir. Resepsiyon saatleri de aynı şekilde, onlar da genellikle set şeklinde satılmaktadır ve oldukça kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Böylece hem şık hem de klasik bir hava yaratılabiliyor.  Otel duvar saatleri uyumlu olarak farklı otel dekorasyon ürünleri de seçebilirsiniz site üzerinden.

Biraz önce de sözü edildiği gibi, saat seçim aşamasında kullanılacak ortamı saptamak son derece önemlidir. Buna göre saatin renginden boyutuna kadar birçok unsuruna karar verirsiniz. Dekoratif ürün çeşitleri arasında en önemlilerinden biri saatler. Özellikle duvar ve masa saatleri, ofis/ iş yeri gibi ortamlarda son derece önemli. Oldukça klas ve şık bir hava oluşturabiliyorlar. Aynı durum tabii ki, otel işletmeleri için de geçerli. Bu şekilde daha resmi ve ağır bir görüntü yaratılmış oluyor. Otel duvar saatleri içerisinde rakamların yazılışından, saatin dokusuna kadar birçok etkene göre değişen seçenekler bulunuyor. Genel itibariyle, resepsiyon ya da hall gibi alanlarda ülke başkent saatleri yan yana kullanılmaktadır. Diğer bekleme odası gibi sabit alanlarda ise daha klasik, tablo saatler ve benzeri ürünler tercih edilmelidir. Ürünlerin yapısı ve rengine dikkat ederek almanızın haricinde, sağlamlığına ve kullanım alanına uygunluğuna da dikkat etmelisiniz. Hem dekoratif açıdan hem de pratiklik açısından son derece ideal bir ürün kategorisidir. 

Otel duvar saatleri ve modelleri genelde kurumsal amaç için tercih edilen resepsiyon dünya saatleridir. Ayrıca güzel bir dekorasyon oluşturmak için uygun bir araçtır. Otellerde ya da buna benzer kurumlarda kullanılan ürünler arasında bulunan lüks duvar saati kullanılmaktadır. Dünya saatleri duvar saati kategorisinden yer alan ürünler olup bunların bazılarında devasa duvar saatleri kullanılmaktadır. Ülke başkentleri duvar saatleri ülkemizde en çok kullanılan ülke başkentleri şöyledir.


  • New york'u gösteren ülke başkenti duvar saati
  • London'u gösteren ülke başkenti duvar saati
  • Istanbul'u gösteren ülke başkenti duvar saati
  • Tokyo'yu gösteren ülke başkenti duvar saati


Ofisler için kurum ya da otelinizin resepsiyon bölümüne yerleştirebileceğiniz saatleri dekore ederken dikkat edilmesi gerekir. Otel saatleri çok çeşitli renklerde ve tasarımda bulunduğu için ortamınıza uygun seçim yapmak çokta kolay olacak. Birden fazla Duvar saatleri modellerimiz olduğu için otelinize ya da ofisinize uyum sağladığını düşündüğünüz ürünü ücretsiz kargo ile sipariş edebilirsiniz. Otel saatleri fiyatlarımız uygun olmakla birlikte kaliteli malzemeden üretilmiştir. Otelinize ya da ofisinize gelen müşterilerinizin dikkatlerini çekecek göz alıcı otel saatlerine sahip olmak istiyorsanız sitemizden en güncel ürünleri takip edebilirsiniz.


Sizler de online alışveriş sitemiz olan bu saatleri inceleyebilir ve otelleriniz için en uygun olanı için seçebilirsiniz.