KARGO ÜCRETSİZ: Tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın.

İstasyon Saatleri

Göster:
Sırala:

Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar Saati

Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal çerçeve ve gerçek cam kullanılmıştır.Sessiz çalışır ve akar saniyedirÇif..

149,90 TL

Antik Eskitme Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar Saati

Antik Eskitme Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün Maddesi : Metalden üretilmiştirÜrün çift taraflıdırKalite malzeme kullanıl..

149,90 TL

Vintage Horoz İstasyon Duvar Saati

Vintage Horoz İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan tasarlanmıştırBoyutu : 45 cm x 9 cm x 29 cmÇift taraflıdırSessiz..

169,90 TL
İstasyon Saatleri

İstasyon duvar saatleri ve modelleri nostaljik görünümü ile istasyon duvar saatleri, evinizin her neresine koyarsanız koyun daima hoş bir görüntü sunacaktır. Dekorasyonu dendiğinde aklınıza yalnızca duvarı boyamak yada duvar kağıtlarını değiştirmek geliyorsa yanılıyorsunuz. Birbirinden farklı istasyon duvar saati modelleri ile dekorasyon gerçekleştireceğiniz yeri çok çağdaş, modern, otantik bir duruma getirebilirsiniz. Tren istasyonlarında karşılaştığımız istasyon duvar saatleri, ev dekorasyonumuza kullanabileceğimiz hoş bir üründür. Son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden olan İstasyon Duvar Saatlerine en uygun fiyatlara butikurunler.com' dan sahip olabilirsiniz.