KARGO ÜCRETSİZ: Tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın.

Taşlı Saatleri

Göster:
Sırala:

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTe..

249,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil..

249,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem..

249,90 TL

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester (sert alçı) üretilmiştirRenk : Altın sarısıDekoratif ve taşlı duvar ..

249,90 TL

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil ile çalışırSa..

249,90 TL
Taşlı Saatleri

Taşlı duvar saatleri ve modelleri tamamen doğal taşlardan özel olarak üretilen "Taşlı duvar saatleri", modern dünyanın zarafetini ve geleceğin modasını üzerin de taşıyor. Evinin, ofisinin ve mekanının görünümüne önem veren stil sahibi kişilere hitap eden nitelikli "Duvar saatleri" Tamamen el işçiliği ile tasarlanmıştır. Çeşit çeşit taşlı saat modelleri ve taşlı saat fiyatları için Alışveriş sitemizi ziyaret ederek 5 yıl motor, mekanizma garantisi de dahil olmak üzere sipariş edebilirsiniz, üstelik kargo ücretsiz!