Menu
Your Cart

Mağaza adresimiz: İstoç 2.ada no:40  BAYİ OL

Hakkımızda

Hakkımızda

Butik Ürünler Kimdir ?

Orijinal ve farklı ürün konsepti çizgimizden ödün vermeyen biz.

2013 yılından beridir e-ticarette duvar saatleri, hediyelik eşya ve butik ürünleri uygun fiyat ve modellerini toptan duvar saatleri ve online satışını yapmaktayız. İstoç ticaret merkezindeki toptan satışımız devam etmektedir. Şu an halen bu sektör de faaliyet gösteren firmamız isteğe bağlı olarak promosyon duvar saatleri, toptan duvar saatleri ve hediyelik eşya noktasında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Özü sözü doğru olan tacire; cennet kapıları kapanmaz. Hz.Muhammed(sav)

Satışını yaptığımız duvar saati kategorisini şu şekilde sıralayabiliriz ; Ahşap duvar saati, metal duvar saati, istasyon duvar saati, büyük duvar saatleri, aynalı duvar saatleri, taşlı duvar saatleri, promosyon duvar saatleri imalatını ve ithalatını yapmaktayız.

En ucuz ve aynı zaman da en kalite ürünlerin hem toptan hem de perakendeki satışını online ve reel olarak siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Ticarette iyi olmak sanatın en şaşırtıcı dalıdır.
Andy Warhol.

The new Schedule feature allows you to display any module at specific dates in the future, or to disable any module automatically at a certain time and date. Imagine the possibilities and peace of mind...designing your promotional banners or sliders, or entire product modules that only show up on specific dates and are disabled automatically whenever you don't need them anymore. 

These are just a few of the outstanding features available in the new Journal 3 framework, there are so many new options and possibilities that it will takes us a very long time to list them all.

Giriş Ekranı