escort bayan Otel Duvar Saatleri- Modelleri ve Fiyatlari & Butik Ürünler

Otel Duvar Saatleri

Otel Duvar Saatleri

Otel duvar saatleri genel itibariyle iki ana tema etrafında toplanmaktadır, çeşit açısından. İlk olarak, farklı ülkelere ait saat dilimlerinden haberdar olacak şekilde dizayn edilmiş şehir saatlerinden söz edebiliriz. Diğer kategori ise tablo şeklinde daha şık bir görünüm elde edilmek için kullanılmış saatlerdir. Ek olarak, otel duvarsaatleri içerisinde, otelin bulunduğu şehre ya da bölgeye özgü temasal saatler de bulunmaktadır. Saatlerin boyutları, renkleri ve baskılarına göre sitede farklı seçenekler bulunmaktadır. Saatler, sıradan rakamların yanı sıra, rakamsız, noktasal ya da Roma rakamlarıyla da oluşturulabilmektedir. Burada, tüm türlere ve şekillere uygun saat seçeneklerini bir arada görebilirsiniz.
Otel duvar saatleri
içerisinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biri olan tablo saatler, tek parçalı ya da çok parçalı seçenekleri ile sitede yer almaktadır. Saatlerin kullanılacağı alana göre tablo ya da resepsiyon saatleri arasında tercih yapabilirsiniz. Resepsiyon saatleri, ülke başkentlerinin isimlerine göre farklı seçeneklerde olan popüler saat türlerinden biridir. Bununla beraber, İzmir, İstanbul gibi şehirleri temsilen ön plana çıkmış tarihi eserlerin desenleri ile süslenmiş duvar saatlerini de kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, yurt dışına özgü şehirlere ve yapılara ait motifler bulunan saatleri de bulabilirsiniz. Otel duvar saatleri, kullanım alanı açısından şık ve modern bir hava yaratmalıdır. Bu nedenle, ahşaptan metaliğe kadar birçok opsiyon arasından tercih yapabilirsiniz.

Otel duvar saatleri
, genellikle, bekleme odası, hall, toplantı odası, resepsiyon gibi belli başlı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanılacağı alana göre de farklılık gösterebiliyor bu nedenle. Eğer toplantı odası ya da bekleme odası gibi ciddi ve sakin ortamlar için saat tercihinde bulunacaksanız; daha yalın bir görüntüye sahip büyük tablo saatlerden faydalanabilirsiniz. Fakat resepsiyon, hall gibi alanlarda ise daha minimal ve klasik ürünlere göz atabilirsiniz. Ülkelerin başkentlerine göre ayrılarak dizayn edilmiş saatler, otelin bulunduğu şehre göre tasarlanmış şehre özgü saatler ve benzeri seçenekleri resepsiyon gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Tablo saatlerin haricinde, ahşap, metalik, gold detaylı, motifli, oymalı ve benzeri ağır/ klasik otel saatlerini de bekleme odası, toplantı alanı gibi bölgelerde kullanabilirsiniz.  Genellikle daha şık ve klasik yapıda saatler tercih edildiği için saatin türü son derece önemlidir. Resepsiyon saatleri de aynı şekilde, onlar da genellikle set şeklinde satılmaktadır ve oldukça kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Böylece hem şık hem de klasik bir hava yaratılabiliyor.  Otel duvar saatleri uyumlu olarak farklı otel dekorasyon ürünleri de seçebilirsiniz site üzerinden.

Biraz önce de sözü edildiği gibi, saat seçim aşamasında kullanılacak ortamı saptamak son derece önemlidir. Buna göre saatin renginden boyutuna kadar birçok unsuruna karar verirsiniz. Dekoratif ürün çeşitleri arasında en önemlilerinden biri saatler. Özellikle duvar ve masa saatleri, ofis/ iş yeri gibi ortamlarda son derece önemli. Oldukça klas ve şık bir hava oluşturabiliyorlar. Aynı durum tabii ki, otel işletmeleri için de geçerli. Bu şekilde daha resmi ve ağır bir görüntü yaratılmış oluyor. Otel duvar saatleri içerisinde rakamların yazılışından, saatin dokusuna kadar birçok etkene göre değişen seçenekler bulunuyor. Genel itibariyle, resepsiyon ya da hall gibi alanlarda ülke başkent saatleri yan yana kullanılmaktadır. Diğer bekleme odası gibi sabit alanlarda ise daha klasik, tablo saatler ve benzeri ürünler tercih edilmelidir. Ürünlerin yapısı ve rengine dikkat ederek almanızın haricinde, sağlamlığına ve kullanım alanına uygunluğuna da dikkat etmelisiniz. Hem dekoratif açıdan hem de pratiklik açısından son derece ideal bir ürün kategorisidir. 

Göster:
Sırala:

4'Lü 30 cm Altın Eskitme Otel Dünya Duvar Saati

4'Lü 30 cm Altın Eskitme Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYer..

469,00 TL

4'lü Otel Ülke Başkenti Duvar Saatleri

4'lü Otel Ülke Başkenti Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : GoldÇ..

849,90 TL

Altın Eskitme Otel Başkenti Duvar Saati

Altın Eskitme Otel Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büy..

679,90 TL

Altın Renk Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Altın Renk Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Sert sağlam plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışır..

599,90 TL

Antik Küre Dünya Haritalı Duvar Saati

Antik Küre Dünya Haritalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim bü..

179,90 TL

Büyük Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü  : 60 ..

389,90 TL

Dijital Metal Alüminyum Dünya Duvar Saati

Dijital Metal Alüminyum Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim b..

189,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKal..

179,90 TL

Dünya Başkentleri 4'lü Duvar Saati

Dünya Başkentleri 4'lü Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duva..

179,90 TL

Dünya Siyah Dekoratif Duvar Saati

Dünya Siyah Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar..

179,90 TL

Gold Metal Ülke Başkenti Otel Duvar Saati

Otel Resepsiyon Ülke Başkentleri Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRen..

599,90 TL

Gold Metal Ülke Başkenti Otel Duvar Saati

Resepsiyon Ülke Başkentleri Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : G..

799,90 TL

Gold Metal Ülke Başkenti Otel Duvar Saati

Gold Metal Ülke Başkenti Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : Go..

849,90 TL

Gold Recepsiyon Ülke Başkenti Otel Duvar Saatleri

Gold Renk Recepsiyon Ülke Başkenti Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi :Ürün malzemesi : Sert sağlam plastik ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz ve a..

1.079,90 TL

Gri Klasik Dünya Duvar Saati

Gri Klasik Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saat..

179,90 TL

Kaliteli Krom Resepsiyon Otel Duvar Saatleri

Kaliteli Krom Resepsiyon Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi :Ürün malzemesi : Krom metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz ve akar saniyeliSaat mo..

1.049,90 TL

Klasik Dünya Başkentleri Duvar Saati

Klasik Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyü..

189,90 TL

Logolu Resepsiyon Otel Dünya Duvar Saati

Logolu Resepsiyon Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim ..

479,90 TL

Milano Dünya Başkentleri Duvar Saati

Milano Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyü..

189,90 TL

Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal krom parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü&nbs..

439,90 TL

Reception Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Reception Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üre..

849,90 TL

Ülke Başkentleri Otel Duvar Saatleri

Ülke Başkentleri Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Krom ve gerçek cam kullanılmıştır.Saatin çapı : 30 cmTabela ölçüsü : 30 cm x 6 cm&n..

1.049,90 TL