Menu
Your Cart

Mağaza adresimiz: İstoç 2.ada no:40  BAYİ OL

Otel Duvar Saatleri

Otel Duvar Saatleri

Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG444A
4'Lü 30 cm Altın Eskitme Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMe..
469,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BU1021
4'lü Otel Ülke Başkenti Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : GoldÇap : 35 cmDerinlik : 5 cmİstenilen ülke başkenti yapılabilir mesaj ya da telefon etmeniz yeterli..
849,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BSP8884
Altın Renk Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Sert sağlam plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsini..
599,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG267D
Antik Küre Dünya Haritalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekor..
179,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG246
Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü  : 60 cmYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsi..
389,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG157TR
Dijital Metal Alüminyum Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve deko..
189,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG185S
Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekoratif yeni model du..
179,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG185A
Dünya Başkentleri 4'lü Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekoratif yen..
179,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG450
Dünya Başkentleri Metal Krom 4 lü Dünya Saati Ürün Bilgisi ;Parlak gümüş renklidir.Otel, restaurant ve turizm için idealdir.Gerçek metal ve camdan üretilmiştir.Newyork-London-TokyoSessiz akar saniyeÜrün Boyutları ;Saat çapı: 50 cm..
349,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG185K
Dünya Siyah Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekoratif yeni..
179,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BU1019
Gold Metal Ülke Başkenti Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : GoldÇap : 35 cmDerinlik : 5 cm..
849,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BU1020
Otel Resepsiyon Ülke Başkentleri Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : GoldÇap : 35 cmDerinlik : 5 cm..
599,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BU1022
Resepsiyon Ülke Başkentleri Duvar SaatleriÜrün Bilgisi;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırAkar saniyelidirRenk : GoldÇap : 35 cmDerinlik : 5 cmOtel..
599,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG999
Gold Renk Recepsiyon Ülke Başkenti Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi :Ürün malzemesi : Sert sağlam plastik ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz ve akar saniyeliSaat motoru 5 yıl garantilidirSaatlerin her birinin çap : 40 cm 'dirToplam gönderilecek saat sayısı 6 adet ve 6 adet pleksi ülke başkenti ..
1.079,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BS-TG185G
Gri Klasik Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekoratif yeni mode..
179,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BSP5
Kaliteli Krom Resepsiyon Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi :Ürün malzemesi : Krom metal ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz ve akar saniyeliSaat motoru 5 yıl garantilidirSaatlerin her birinin çap : 36 cm 'dirToplam 5 adet duvar saati ve tabela fiyatıdırDilerseniz logonuzu da ücretsiz olarak saati..
1.049,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG196B
Klasik Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekorat..
189,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BSK999
Logolu Resepsiyon Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dek..
479,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG196
Milano Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekorat..
189,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-TG246L
Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal krom parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü  : 60 cmKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve dekoratif ..
419,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BSP4
Reception Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKalem pil ile çalışırUzun ömürlüdür5 yıl mekanizma garantisi vardırSevdiklerinize hediyelik eşya olarak gönderebilirsinizMetal ve..
849,90TL
Brand: Butik Ürünler Model: BU-BU1018
Ülke Başkentleri Otel Duvar SaatleriÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Krom ve gerçek cam kullanılmıştır.Saatin çapı : 30 cmTabela ölçüsü : 30 cm x 6 cm Sessiz ve akar saniyelidirMekanizması 5 yıl garantilidir6 adet ülke başkenti duvar saati ve tabelasının fiyatıdırİstediğiniz ülke başkentleri aray..
1.049,90TL
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)