Mutfak Saatleri

Göster:
Sırala:
Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Duvar Saati

Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Gerçek cam ve metaldan üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile çalışı..

199,90 TL
Mutfak Aletleri Duvar Saati Modeli Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Mutfak Aletleri Duvar Saati Modeli

Mutfak Aletleri Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile çal..

199,90 TL
Mutfak Aletleri Motifli Dekoratif Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Mutfak Aletleri Motifli Dekoratif Duvar Saati

Mutfak Aletleri Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Gerçek cam ve metaldan üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile çalışırUzun ö..

199,90 TL
Yeşil Renk Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Mutfak Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Yeşil Renk Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Mutfak Duvar Saati

Yeşil Renk Çatal Kaşık Motifli Dekoratif Mutfak Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Gerçek cam ve metaldan üretilmiştir.Sessiz çalışırTek ka..

199,90 TL
Mutfak Saatleri

Mutfak duvar saatleri ve modellerini biliriz ki mutfakta hiç kimse sabah kahvaltısını yaparken işe ya da buluşmaya geç kalmak istemez ya da yemek yaparken ve bir şeyler pişirip hazırlarken, yemeğimizin tatlılarımızın pastalarınızı yanmasını emeğimizin boşa gitmesini istemeyiz, Bu nedenle sabah kahvaltısı yaptığımız sırada işe gitmek ya da buluşmak için veya programladığınız bir şeyin saatini için kaç dakikamız kaldığını öğrenmek ve geç kalmamak adına hem de kaynama süresini ve pişirme süresini netleştirmek adına bu kısımda Mutfak duvar saatleri devreye giriyor. Mutfak saati çağımız geliştikçe teknoloji ve tasarım olarak değişen bir üründür ve bu ürünlerin bir çoğuna en uygun fiyatlara butikurunler.com' dan sahip olabilirsiniz. Duvar saatleri olarak bir çok modelimiz mevcuttur ve her ürünümüz 5 yıl motor (mekanizma) garantilidir. Mutfak saati fiyatları ne kadar acaba? Diye düşünüp dert etmenize gerek yok. Her bütçeye uyum sağlayacak yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli malzemeden imal edilmiş olan ürünlerimize ücretsiz kargo ve 4 farklı ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz.