Dünya Saatleri

Göster:
Sırala:

30 cm 4 lü Ülke Başkentleri Otel Duvar Saati

30 cm 4 lü Ülke Başkentleri Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum ÇerçeveÇap : 30 cmAkar saniye ( sessiz çalışır )Mineral CamSaatin m..

399,90 TL

30 cm Krom Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Krom Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : KromAkar saniyelik sessiz çalışırSaatin mekanizması 5 yıl firma garantisi a..

599,90 TL

36 Cm 5 Li Dünya Başkentleri Otel Duvar Saati

36 Cm 5 Li Dünya Başkentleri Otel Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum ÇerçeveÇap : 36 cmAkar saniye ( sessiz çalışır )Mineral CamSaatin ..

599,90 TL

4'Lü Metal Dünya Duvar Saati

4'Lü Metal Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün maddesi : Alüminyum ÇerçeveÇap : 36 cmAkar saniye ( sessiz çalışır )Mineral CamEv ve iş yeri deko..

499,90 TL

Altın Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Altın Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Sert Sağlam PlastikAkar saniyelik sessiz çalışırSaatin mekanizması 5 yıl f..

499,90 TL

Altın Sarısı Ülke Başkentleri Otel Saati

ADET FİYATIDIR. KAÇ ÜLKE BAŞKENTİ OLACAK ONA GÖRE O KADAR SATIN ALIN LÜTFEN.İSTEDİĞİNİZ ÜLKE İSİMLERİNİ MESAJ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.Altın Sarısı Ül..

129,90 TL

Antik Küre 4 Saatli Dünya Duvar Saati

Antik Küre 4 Saatli Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik gövdeli ve Bombeli gerçek cam kullanılmıştırDuvar saatinin çapı: 48 cmYerel ..

219,90 TL

Büyük Boy Metal Dünya Duvar Saati

Büyük Boy Metal Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekli : Akar sa..

319,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Akrilik boyalı plastik çerçeveSessiz akan saniyeÇapı : 40 cmMirenal camÜrün resimdeki gibidirEv ve iş yeri dekora..

149,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Akrilik boyalı plastik çerçeveRenk: GümüşSessiz akan saniyeÇapı : 40 cmMirenal camÜrün resimdeki gibidirEv ve iş ..

159,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Akrilik boyalı plastik çerçeveSessiz akan saniyeRenk : SiyahÇapı : 40 cmMirenal camÜrün resimdeki gibidirEv ve iş..

149,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Akrilik boyalı plastik çerçeveSessiz akan saniyeRenk : Ahşap rengiÇapı : 40 cmMirenal camÜrün resimdeki gibidirEv..

149,90 TL

Krom Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Krom Parlak 4'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : KromAkar saniyelik sessiz çalışırSaatin mekanizması 5 yıl firma garantisi a..

699,90 TL

Krom Parlak Metal Büyük Boy Duvar Saati

Metal Büyük Boy Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal (krom kaplama) ' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekli : A..

329,90 TL

Logolu 3'lü Dünya Başkentleri Duvar Saati

Logolu 3'lü Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : KromAkar saniyelik sessiz çalışır.Saatin mekanizması 5 yıl firma garantisi altın..

449,90 TL

Metal Çerçeveli 3'lü Dünya Duvar Saati

Metal Çerçeveli 3'lü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Duvar saatinin çerçevesinde kullanılan malzeme alüminyumdur.Duvar saati çapı: 40 cmMineral camSessi..

159,90 TL

Metal Çerçeveli Dünya Duvar Saati

Metal Çerçeveli Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Duvar saati malzemesi: Alüminyum çerçeveDuvar saatinde kullanılan cam: Mineral camDuvar saati çapı : 40 ..

179,90 TL

Metal Krom 4 lü Dünya Saati

Metal Krom 4 lü Dünya SaatiÜrün Bilgisi ;Parlak gümüş renklidir.Otel, restaurant ve turizm için idealdir.Gerçek metal ve camdan üretilmiştir.Newyork-L..

289,90 TL

Milano Metal Dünya Duvar Saati

Milano Metal Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi;Alüminyum çerceveMineral camÇap : 40 cmSessiz akan saniyeDiğer dünya duvar saati modelleri fiyatl..

179,90 TL

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar Saati

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Saatler parlak krom dan imal edilmiştirÜlke başkent yazıları : Sert PleksidirSes..

799,90 TL
Dünya Saatleri

Dünya duvar saatleri ve modelleri ofisinizde ya da iş yerinizde hoş ve gösterişli tasarımı ile dünya duvar saatileri ile dekore etmek istemez misiniz?  Zaman geçiyor, dünya dönüyor değerli müşterilerimiz. Tokyo'dan Paris'e, London'dan Kore'ye birçok dünya duvar saati modellerini sizlere sunan bu kategorimizdeki ürünlerimiz oldukça teknolojiktir ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Tasarım harikası ürünlerimiz 5' yıl motor (mekanizma) garantilidir ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile uygun fiyatlara dünya duvar saatlerine uygun fiyatlara butikurunler.com adresimizden sahip olabilirsiniz. 


Dünya Duvar Saatleri


Duvar saatleri, ev ve ofislerin vazgeçilmez nesnelerinden biridir. Hem zaman amaçlı hem de süs amaçlı olarak en çok kullanılan dekoratif ürünler arasındadır. Sticker, manuel, dijital saat türlerinin yanı sıra, ahşap, plastik, elektronik şekilleri de bulunmaktadır. Duvar saatleri kullanıldığı alana göre çok modern, şık ya da klasik bir hava yaratabilir. Bu şekilde alan kullanımı daha iyi bir hale getirebilir, istediğiniz aurayı yakalayabilirsiniz. Dünya duvar saatleri ise,   geniş bir şekilde dünya haritası üzerine kurulmuş olan şekilde olduğu gibi, direkt dünya şeklinde olanları ya da dünyanın belli bir şehrine ait zaman dilimine odaklı saatler de bulunmaktadır.


Duvar saatlerinizi seçerken, duvar rengi, dokusu, ait olduğu oda/ alan son derece önemlidir. İş yeri ya da ev gibi kullanım alanlarına dikkat ederek de seçiminizi yapmalısınız. Duvar boyası ya da kağıdına göre saat rengini ve seklini tercih etmelisiniz. Eğer daha şık bir ortam yaratmak istiyorsanız, daha klasik ve taşlı, şaşalı saat türlerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde dünya duvar saatleri gibi tablo duvar saati çeşitleri de son derece popüler. Evinizde daha büyükçe boş bir alan ya da tek bir duvar varsa, burayı tablo saatlerle doldurabilirsiniz. Duvar dekorasyonu evi oldukça ferah ve şık gösterebiliyor. Sitemiz üzerinden hem modern hem de klasik tasarımlar bulabilirsiniz.

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz tablo duvar saatleri içerisinde en çok tercih edilen tablo türlerinden biri de dünya duvar saatleri türüdür. Dünya haritası baskılı, geniş ya da parçalı tablolar üzerine saat mekanizması şeklindedir. Yanı sıra, dünya şeklinde elips duvar saatleri de bulunmaktadır. Bunlar da genel itibariyle yeşil mavi tonlarında dünya şekli baskılı olmaktadır. Tablo baskılarda ise dünya fiziki ya da siyasi haritası basılı olabiliyor. İsteğe ve kullanacağınız alana göre saatin baskısı farklılık gösterebilir. Kişiye özel tasarımlar da bulunmaktadır. Bu şekilde daha iyi bir renk- alan uyumu yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre de, istediğiniz renk ve deseni seçebilirsiniz böylece. Duvar saatleriniz ile beraber odanızın istediğiniz alanını vurgulayabilirsiniz. Dünya duvar saatleri içerisinde sticker şeklinde olanlar da bulunuyor. Bunların da desenlerini sizler belirleyebilirsiniz. Ayrıca yapıştırıldığı alandan da kolayca çıkarılması en büyük avantajlarından biridir.

Bildiğiniz üzere, duvar saatleri günümüz teknolojisi içerisinde, zaman bağlamında kullanımını biraz azaltmış olsa da, dekoratif açıdan önemli parçalardan biridir. Dünya desenli olanlar kadar, çiçek, dini resimler, ünlü sanatçıların eserleri ve benzeri farklı motiflere sahip dünya duvar saatleri de bulunuyor. Saatlerin yapıldığı malzemeler de değişkenlik gösteriyor. Ahşap, plastik, kağıt, metalik ve benzeri birçok materyali kullanarak yapılan saatler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi kişiye özel tasarımlardan da yararlanabiliyorsunuz. Duvar saatleri ev dekorasyonu içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bahsettiğimiz renk ve desenler içerisinde ne kullanırsanız kullanın odanızla bir uyum yakalayabilirsiniz. Duvar kağıdınız ve duvar dokusuna göre de dünya duvar saatleri arasından tercih edebilirsiniz. Tabii hepsi, manuel modelde değil. Dijital olanları da burada yer alıyor. Dijital modeller daha pratik bir seçenek olmakla beraber, bunlarda da desenli modeller bulunuyor. Farklı markalara ait birçok renk ve model seçeneklerini sitede görebilirsiniz. Sıradan sayılarla oluşan saatlerin haricinde, roma rakamlı, matematiksel işlemli, tarihli ve benzeri farklı seçenekler de bulunmaktadır. Geleneksel ya da klasik bakış açınıza göre istediğiniz saat sistemini tercih edebilirsiniz. Saatleriniz ile uyumlu farklı ev dekor aksesuarlarını da burada kolaylıkla bulabilirsiniz.