escort bayan Dünya Duvar Saatleri- Modelleri ve Fiyatlari & Butik Ürünler

Dünya Duvar Saatleri

Dünya Duvar Saatleri

Dünya Duvar Saatleri
Duvar saatleri, ev ve ofislerin vazgeçilmez nesnelerinden biridir. Hem zaman amaçlı hem de süs amaçlı olarak en çok kullanılan dekoratif ürünler arasındadır. Sticker, manuel, dijital saat türlerinin yanı sıra, ahşap, plastik, elektronik şekilleri de bulunmaktadır. Duvar saatleri kullanıldığı alana göre çok modern, şık ya da klasik bir hava yaratabilir. Bu şekilde alan kullanımı daha iyi bir hale getirebilir, istediğiniz aurayı yakalayabilirsiniz. Dünya duvar saatleri ise,   geniş bir şekilde dünya haritası üzerine kurulmuş olan şekilde olduğu gibi, direkt dünya şeklinde olanları ya da dünyanın belli bir şehrine ait zaman dilimine odaklı saatler de bulunmaktadır.
Duvar saatlerinizi seçerken, duvar rengi, dokusu, ait olduğu oda/ alan son derece önemlidir. İş yeri ya da ev gibi kullanım alanlarına dikkat ederek de seçiminizi yapmalısınız. Duvar boyası ya da kağıdına göre saat rengini ve seklini tercih etmelisiniz. Eğer daha şık bir ortam yaratmak istiyorsanız, daha klasik ve taşlı, şaşalı saat türlerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde dünya duvar saatleri gibi tablo duvar saati çeşitleri de son derece popüler. Evinizde daha büyükçe boş bir alan ya da tek bir duvar varsa, burayı tablo saatlerle doldurabilirsiniz. Duvar dekorasyonu evi oldukça ferah ve şık gösterebiliyor. Sitemiz üzerinden hem modern hem de klasik tasarımlar bulabilirsiniz.

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz tablo duvar saatleri içerisinde en çok tercih edilen tablo türlerinden biri de dünya duvar saatleri türüdür. Dünya haritası baskılı, geniş ya da parçalı tablolar üzerine saat mekanizması şeklindedir. Yanı sıra, dünya şeklinde elips duvar saatleri de bulunmaktadır. Bunlar da genel itibariyle yeşil mavi tonlarında dünya şekli baskılı olmaktadır. Tablo baskılarda ise dünya fiziki ya da siyasi haritası basılı olabiliyor. İsteğe ve kullanacağınız alana göre saatin baskısı farklılık gösterebilir. Kişiye özel tasarımlar da bulunmaktadır. Bu şekilde daha iyi bir renk- alan uyumu yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre de, istediğiniz renk ve deseni seçebilirsiniz böylece. Duvar saatleriniz ile beraber odanızın istediğiniz alanını vurgulayabilirsiniz. Dünya duvar saatleri içerisinde sticker şeklinde olanlar da bulunuyor. Bunların da desenlerini sizler belirleyebilirsiniz. Ayrıca yapıştırıldığı alandan da kolayca çıkarılması en büyük avantajlarından biridir.

Bildiğiniz üzere, duvar saatleri günümüz teknolojisi içerisinde, zaman bağlamında kullanımını biraz azaltmış olsa da, dekoratif açıdan önemli parçalardan biridir. Dünya desenli olanlar kadar, çiçek, dini resimler, ünlü sanatçıların eserleri ve benzeri farklı motiflere sahip dünya duvar saatleri de bulunuyor. Saatlerin yapıldığı malzemeler de değişkenlik gösteriyor. Ahşap, plastik, kağıt, metalik ve benzeri birçok materyali kullanarak yapılan saatler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi kişiye özel tasarımlardan da yararlanabiliyorsunuz. Duvar saatleri ev dekorasyonu içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bahsettiğimiz renk ve desenler içerisinde ne kullanırsanız kullanın odanızda bir uyum yakalayabilirsiniz. Duvar kağıdınız ve duvar dokusuna göre de dünya duvar saatleri arasından tercih edebilirsiniz. Tabii hepsi, manuel modelde değil. Dijital olanları da burada yer alıyor. Dijital modeller daha pratik bir seçenek olmakla beraber, bunlarda da desenli modeller bulunuyor. Farklı markalara ait birçok renk ve model seçeneklerini sitede görebilirsiniz. Sıradan sayılarla oluşan saatlerin haricinde, roma rakamlı, matematiksel işlemli, tarihli ve benzeri farklı seçenekler de bulunmaktadır. Geleneksel ya da klasik bakış açınıza göre istediğiniz saat sistemini tercih edebilirsiniz. Saatleriniz ile uyumlu farklı ev dekor aksesuarlarını da burada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaynak : butikurunler.comGöster:
Sırala:

4'Lü 30 cm Altın Eskitme Otel Dünya Duvar Saati

4'Lü 30 cm Altın Eskitme Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYer..

469,00 TL

Altın Eskitme Otel Başkenti Duvar Saati

Altın Eskitme Otel Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büy..

679,90 TL

Altın Renk Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Altın Renk Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Sert sağlam plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışır..

599,90 TL

Antik Küre Dünya Haritalı Duvar Saati

Antik Küre Dünya Haritalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim bü..

179,90 TL

Büyük Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü  : 60 ..

389,90 TL

Dijital Metal Alüminyum Dünya Duvar Saati

Dijital Metal Alüminyum Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim b..

189,90 TL

Dörtlü Dünya Duvar Saati

Dörtlü Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saatiKal..

179,90 TL

Dünya Başkentleri 4'lü Duvar Saati

Dünya Başkentleri 4'lü Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duva..

179,90 TL

Dünya Başkentleri Metal Krom 4 lü Dünya Saati

Dünya Başkentleri Metal Krom 4 lü Dünya Saati Ürün Bilgisi ;Parlak gümüş renklidir.Otel, restaurant ve turizm için idealdir.Gerçek metal ve camda..

349,90 TL

Dünya Siyah Dekoratif Duvar Saati

Dünya Siyah Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar..

179,90 TL

Gri Klasik Dünya Duvar Saati

Gri Klasik Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Plastik malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyük duvar saat..

179,90 TL

Klasik Dünya Başkentleri Duvar Saati

Klasik Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyü..

189,90 TL

Logolu Resepsiyon Otel Dünya Duvar Saati

Logolu Resepsiyon Otel Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim ..

479,90 TL

Milano Dünya Başkentleri Duvar Saati

Milano Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üretim büyü..

189,90 TL

Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal krom parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü&nbs..

439,90 TL

Reception Otel Dünya Başkentleri Duvar Saati

Reception Otel Dünya Başkentleri Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom parlak malzemeden gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırYerli üre..

849,90 TL