Çarklı Saatleri

Göster:
Sırala:

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçek cam ve metal malzemeden bu duvar saati üretilmiştir.Sessiz ve akar saniy..

949,90 TL
Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır.Ürün çapı : 60 cm'dirŞık ve dekoratif duv..

479,90 TL
Çarklı Büyük Duvar Saati Modeli -6%

Çarklı Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi: Metal ve gerçek cam kullanılmıştırİçindeki tüm çarklar hareket etmekte ve dönmektedir.Dek..

800,00 TL 749,90 TL

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştirSessiz ve akar saniyelidirAnalog ve mekanik çarklı..

699,90 TL

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştırHediye duvar saati olarak sevdiklerinize ister..

699,90 TL

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliDekoratif duvar saati..

549,90 TL
Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018 -21%

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır duvar saatindeDuvar saatimiz sessiz ve a..

890,00 TL 699,90 TL

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saatiDuvar saati çapı : 61 cm'di..

699,90 TL

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati Modeli

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz ve akar san..

699,90 TL

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve PlastikRenk : Koyu YeşilDilerseniz duvar saati olarak kullanı..

399,90 TL

Mimar Mühendis Çarklı Duvar Saati

Mimar Mühendis Çarklı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam dan imal edilmiştirÇarklı duvar saati modelidirİçindeki tüm çarklar ..

399,90 TL

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metalden ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz v..

949,90 TL

Çarklı Duvar Saatleri

Gerek ev gerekse de ofis dekorasyonları için tamamlayıcı bir unsur olan duvar saatleri, günümüzde çok farklı tip ve şekilde üretilmektedir. Mekanlara yapılan dekorasyonun kendini gösterebilmesi adına, duvar saatleri büyük önem taşımaktadır. Gerek modern gerekse de klasik çizgiler içeren dekorasyonlar için, her türde duvar saati bulunmaktadır. Son dönemlerin dekorasyon tamamlayıcı olarak en çok tercih edilen duvar saati modeli ise çarklı duvar saatleri olarak ortaya çıkmaktadır. Klasik görünümünü modern çizgilerle tamamlayan çarklı duvar saatleri, bulunduğu ortamlardaki şıklığı ile de büyük beğeni toplayan duvar saati modellerindendir.

Analog ve çarklı sisteme sahip olan çarklı duvar saatleri, kalem pil ile çalışmaktadır. Çapı 60 cm olan çarklı duvar saatleri, son derece dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Yeniden dekore edilecek olan ev ve iş yerleriniz için tercih edebileceğiniz çarklı duvar saatleri, butikurunler.com aracılığı ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Metal Çarklı Duvar Saati

Çarklı duvar saati modellerinin en çok tercih edilen modellerinden birisi metal çarklı duvar saati modelidir. Metal çarkları, akrep ve yelkovanı ile son derece modern bir görüntüye sahip olan metal çarklı duvar saati, modern tarzda dekore edilmiş ev ve mekanlar için çok uygun bir dekoratif üründür. Metal kaplama çerçeveli olarak üretilen metal çarklı duvar saati, ayna yerine cam kullanılarak çarkların görünmesinin sağlandığı modellerdendir. Kullanılan cam sayesinde içi ve çarkları rahatlıkla görülen metal çarklı duvar saati, çalışma prensiplerinin dışarıdan görülmesi ile büyük ilgi çekmektedir.

Stone Çarklı Duvar Saati

Çarklı duvar saati modellerinine ilgi çekici modellerinden birisi stone çarklı duvar saati modelidir. Çok daha klasik bir görünüme sahip olan stone çarklı duvar saati modeli, klasik tarzda dekore edilen mekanların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Görünüm ve boyutları ile mekana girer girmez ilk dikkat çeken aksesuar olan stone çarklı duvar saati, mekanınızın ilgi çekmesine neden olacaktır. Evlerde misafirler, mekanlarda müşteriler için son derece ilgi çekici olan stone çarklı duvar saati farklı ve şık tasarımları ile büyük beğeni toplayacaktır.

Retro Çarklı Duvar Saati

Eskitme adıyla bilinen retro çarklı duvar saati, evlerde olduğu kadar ofisler ve işyeri mekanlarında da beğeni ile kullanılmaktadır. Daha çok siyah ve krem renginin kullanıldığı retro çarklı duvar saati büyük beğeni toplayan nostaljik modellerdir. Klasik ve modern tarz dekorasyonları için uygun olan retro çarklı duvar saati, nostaljik görüntüsü ile de hemen fark edilmektedir. Gerek evlerde gerek ofislerde gerekse de kafe ve restoranlarda tercih edebileceğiniz retro çarklı duvar saati, otantik görünümleri ile mekanlarınızın havasını değiştirecektir. Dekore edeceğiniz mekanınız için, dekorasyonun tüm incelik ve güzelliklerini ortaya çıkarmaya yarayacak olan retro çarklı duvar saati, diğer klasik duvar saatlerine göre bir miktar daha pahalıdır.

Butikurunler.com olarak sizlere sunduğumuz çarklı duvar saatleri modellerini detaylı olarak sitemizden inceleyebilirsiniz. Çarklı duvar saatleri de diğer saatlerimizde olduğu gibi akar saniyelidir ve sessiz çalışmaktadır. Sessiz çalışması nedeniyle evinizin ya da ofisinizin her köşesinde kullanım için uygundur. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi, çarklı duvar saatleri de garantili olarak satışa sunulmaktadır. Butikurunler.com kalitesi ve farkı ile internet sitemiz üzerinden alacağınız tüm ürünlerimizde olduğu gibi çarklı duvar saatlerini kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere adresinize gönderiyoruz. Sizler de mekanlarınızın gerek klasik gerek modern dekorasyonları için tamamlayıcı bir unsur olan çarklı duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Her türlü dekorasyonu tamamlayarak mekanlarınızın görünümünü farklılaştırabilir ve ilgi çekici mekanlar yaratabilirsiniz.

Çarklı duvar saatleri denildiği zaman bir çok gene bu saat grubunun da modeli ve aynı zaman fiyat farklılıklarını görebilirsiniz.  Bunların en çok görülen modelleri ise metal kaplama çerçeveli ve ayna yerine gerçek cam kullanılması ve ortasında çarklı olduğu için analog bir şekilde çalışan akrep ve yelkovanı. Tabi gene ihtiyaca göre ayna yerine gerçek cam kullanılan içi net bir şekilde görünen modellere de büyük bir rağbet bulunmaktadır. 

Retro denilen eskitme çarklı duvar saati modelleri, siyah, krem ve daha bir çok renkte gene bunları görmemiz mümkündür. Çarklı duvar saatlerinin fiyatları normal saatlere göre biraz daha yüksek olmaktadır, tabi bunun en büyük nedeni ise çarklı bir sistem kullanılmış olmasıdır. Çarklı duvar saati modelleri ve fiyatlarını aşağıdaki sıralama görebilir dilerseniz sevdiklerinize hediye duvar saati olarak gönderebilirsiniz.

Butik Ürünler