escort bayan Büyük Duvar Saatleri- Modelleri ve Fiyatlari & Butik Ürünler

Büyük Duvar Saatleri

Büyük Duvar Saatleri

Büyük Duvar Saatleri

Ev ve ofislerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan duvar saatleri, birçok türde bulunmaktadır. Dijital ve analog olarak temelde ikiye ayrılan duvar saatleri, boyutları ile de farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde çokça tercih edilen duvar saati modellerinden biri de büyük duvar saatleri olarak göze çarpmaktadır. Özellikle büyük alanlı mekanlarda sıklıkla tercih edilen büyük duvar saatleri, bulunduğu ortama görüntüsü ile bambaşka bir hava katmaktadır. Büyük boyutları ile girilen mekanlarda ilk dikkat eden aksesuar olan büyük duvar saatleri, mekanlarınızın görüntüsünü bambaşka bir havaya büründürecek. Modern tarzda dekore edilen mekanların, dekorasyonlarını tamamlayıcı bir ürün olan büyük duvar saatleri, bulundukları mekanların bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayan ürünlerdir.

Özellikle büyük salonlu evlerde, ofislerde ve kafeterya ya da restoran gibi mekanlarda tercih edilen büyük duvar saatleri, gerek misafirlerinizin gerekse de müşterilerinizin ilgisini ilk görüşte çekecektir. Her ortama uygun olarak değişen boyutlardaki büyük duvar saatleri, mekanlarınızın dekorasyonu ile de büyük bir uyum sağlamaktadır. Geniş bir alanda hizmet veren ofis ya da mekanlar için daha çok tercih sebebi olan büyük duvar saatleri, bulundukları mekana ilk girildiği andan itibaren fark edilerek büyük ilgi çeken duvar saati modelidir.


Roma Rakamlı Büyük Duvar Saatleri

Büyük duvar saatlerinin rakamları klasik rakamlar olduğu gibi Roma rakamları da tercih edilmektedir. Roma rakamlı büyük duvar saatleri apayrı ve şık görüntüsü ile ev ve mekanlarınızın için son derece şık ve modern görünüşlü büyük duvar saatleridir. Ev, ofis ve iş yeri mekanlarının dekorasyonlarında son dönemlerde Roma rakamlı büyük duvar saatleri, sıklıkla tercih edilmektedir. Alışılagelmiş duvar saati seçimleri yerine tercih edilen Roma rakamlı büyük duvar saatleri, büyük boyutlarının yanında şıklığıyla da büyük merak uyandırmaktadır.


Ferforje Büyük Duvar Saati

Antika görünümü ile ferforje büyük duvar saati özellikle nostaljik bir dekorasyon yapılan mekanlar için çok uygun ve dekorasyonu tamamlayıcı bir büyük duvar saati modelidir. Normal duvar saatlerine göre biraz daha ağır olan ferforje büyük duvar saati, konulduğu ortamın havasını nostaljik bir havaya büründürmektedir. Son dönemlerdeki modern dekorasyonlar için tamamlayıcı bir ürün olan ferforje büyük duvar saatleri, şıklığı ile büyük beğeni toplamaktadır. Büyük boyutları ile adeta bir tablo gibi duvarınızda duran ferforje büyük duvar saatleri, gören herkesin beğenisini kazanan bir duvar saati modeli olarak tercih edilmektedir.


3D Büyük Duvar Saati

Büyük duvar saati modelleri içinde en ilgi çeken modellerden birisi de 3d büyük duvar saati modelidir. Boyutları ve 3D görüntüsü ile hem konuklarınızın hem de müşterilerinizin ilgi ve dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Mekanlarınızın dekorasyonunda farklılık yaratmak ve ilgi çekmek için 3D büyük duvar saatleri en ideal duvar saatlerindendir. Modern çizgiler ve eşyalarla donatılan mekanların şıklığını tamamlayan yegane unsur olan duvar saatleri, farklı boyut ve büyüklüklerdeki 3D büyük duvar saatleri ile mekanlarınızın havasını değiştirecek.


Butikurunler.com olarak 60 cm’den 100 cm çapına kadar değişen boyutlarda duvar saatlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İnternet sitemizde inceleyebileceğiniz büyük duvar saatleri, tarafımızdan ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi, büyük duvar saatleri de garanti kapsamında sizlere sunulmaktadır. Butikurunler.com kalitesi ve farkıyla alacağınız büyük duvar saatleri, gerek ev gerekse de ofis kullanımı için uygundur. Firmamız aracılığıyla size sunulan büyük duvar saatleri her mekana, her beğeniye ve her bütçeye uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz boyutlarda ve görünümdeki büyük duvar saatlerini, butikurunler.com farkı ve kalitesi ile internet sitemiz üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

100 cm Aynalı Beyaz Dev Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Beyaz D..

1.299,00 TL

100 cm Aynalı Füme Metal Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Füme Me..

1.299,00 TL

100 cm Aynalı Siyah Metal Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Siyah M..

1.299,00 TL

120 cm Dev Aynalı Büyük Metal Duvar Saati

120 cm Dev Aynalı Büyük Metal Duvar SaatiNot 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Ürün Bilgis..

1.499,90 TL

3D Büyük Boy Mimarı Dekoratif Duvar Saati

3D Büyük Boy Mimarı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve akrilik pleksi malzemeden üretilmiştirAkrep : 31 cmYelkovan : 39 cmSaat..

199,90 TL

Antik Görünüm Büyük Boy Ahşap Duvar Saati

Antik Görünüm Büyük Boy Ahşap Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzemeden imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü  : 60 cmTek kalem pil..

149,90 TL
Büyük Boy Aynalı Dekoratif Yeni Duvar Saati 15 - 60 Gün

Büyük Boy Aynalı Dekoratif Yeni Duvar Saati

Önemli not : Bu ürün İstanbul dışına gönderilmez, kendi aracımız ile İstanbul içi teslimatı yapılmaktadır. (Kargo da kırılma riskine karşı)Büyük Boy A..

1.299,90 TL
Büyük Eskitme Dekoratif Duvar Saati 15 - 60 Gün

Büyük Eskitme Dekoratif Duvar Saati

Büyük Eskitme Dekoratif Duvar Saati Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : Ahşap malzemeden üretilmiştir.Ölçü : 60 x 60 x 4.5 cmKullanım ömrü uzundur..

250,00 TL

Büyük Metal Boy Dekoratif Duvar Saati

Büyük Metal Boy Dekoratif Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi: Metalden ve gerçek camdan tasarlanmıştır bu duvar saati modeliKalem pil ile çal..

599,90 TL

Dekoratif Aynalı Büyük Boy Metal Duvar Saati

Not 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Dekoratif Aynalı Büyük Boy Metal Duvar SaatiÜrün Bil..

1.900,00 TL

Dev Aynalı Büyük Metal Duvar Saati

Dev Aynalı Büyük Metal Duvar SaatiNot 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Ürün Bilgisi ;Ürün..

1.299,90 TL
Eski Moda Oturma Odası Duvar Saati 15 - 60 Gün

Eski Moda Oturma Odası Duvar Saati

Eski Moda Oturma Odası Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzemeden tasarlanmıştırÖlçü 60 x 60 x 4.5 cmKullanım ömrü uzundurÜrün görselde ..

250,00 TL

Klasik Büyük Boy Krom Metal Duvar Saati

Klasik Büyük Boy Krom Metal Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal krom parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüs..

389,90 TL

Klasik Büyük Boy Metal Duvar Saati

Klasik Büyük Boy Metal Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz çalışırÖlçüsü ..

379,90 TL

Led Elektrikle Çalışan Dekoratif Metal Duvar Saati

Led Elektrikle Çalışan Dekoratif Metal Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal krom parlak malzemeden ve gerçek cam'dan imal edilmiştir.Sessiz ç..

679,90 TL
London Eskitme Ahşap Duvar Saati 15 - 60 Gün

London Eskitme Ahşap Duvar Saati

London Eskitme Ahşap Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzemeden üretilmiştir, ahşap oyma ile yapılmış ve boyanmıştır.Ölçü : 60 * 60 * 4...

250,00 TL

Metal 100 cm Büyük Boy Duvar Saati

Metal 100 cm Büyük Boy Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve 4 mm kırılmaz cam dan imal edilmiştirSessiz çalışır5 yıl mekanizma ( motor )..

999,90 TL

Metal 80 cm Büyük Boy Duvar Saati

Metal 80 cm Büyük Boy Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve 4 mm kırılmaz cam dan imal edilmiştirSessiz çalışır5 yıl mekanizma ( motor ) ..

699,90 TL

Metal Beyaz Renk Büyük Duvar Saati

Metal Beyaz Renk Büyük Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : MetalÖlçüsü : 80 cmSessiz çalışırDekoratif metal duvar saati..

349,90 TL
Modern Büyük Yuvarlak Ahşap Duvar Saati 15 - 60 Gün

Modern Büyük Yuvarlak Ahşap Duvar Saati

Modern Büyük Yuvarlak Ahşap Duvar Saati Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : Ahşap malzemeden üretilmiş olup modern bir tarza sahiptir.Ölçü 80 x 80..

250,00 TL
Paris Büyük Eskitme Duvar Saati 15 - 60 Gün

Paris Büyük Eskitme Duvar Saati

Paris Büyük Eskitme Duvar Saati Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : AhşapÖlçü : 60 x 60 x 4.5 cmKullanım ömrü uzundurÜrün görselde göründüğü gibid..

250,00 TL

Roman Rakamlı 3D Aynalı Büyük Duvar Saati

Roman Rakamlı 3D Aynalı Büyük Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Akrilik ayna, yapışkan sünger ve metal den üretilmiştir.Saatin çapı : 60 cm ile ..

199,90 TL
Vintage Stil Mdf Doğal Taş Duvar Saati 15 - 60 Gün

Vintage Stil Mdf Doğal Taş Duvar Saati

Vintage Stil Mdf Doğal Taş Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzemeden tasarlanmıştırÖlçü 80 x 80 x 4.5 cmKullanım ömrü uzundurÜrün görse..

250,00 TL
Yeni Tasarım Romen Ahşap Duvar Saati 15 - 60 Gün

Yeni Tasarım Romen Ahşap Duvar Saati

Yeni Tasarım Romen Ahşap Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzemeden üretilmiştirÖlçü 60 x 60 x 4 cmKullanım ömrü uzundurSessiz çalışırSa..

250,00 TL