Aynalı Saatleri

Göster:
Sırala:
3D Büyük Metal Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

3D Büyük Metal Duvar Saati

3D Büyük Metal Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile çalışırUzun..

199,90 TL
3D Büyük Roma Rakamlı Aynalı  Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Büyük Roma Rakamlı Aynalı Dekoratif Duvar Saati

3D Büyük Roma Rakamlı Aynalı  Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışı..

199,90 TL
3D Büyük Yazılı Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Büyük Yazılı Dekoratif Duvar Saati

3D Büyük Yazılı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile ..

199,90 TL
3D Concept Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Concept Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar Saati

3D Concept Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kal..

199,90 TL
3D Gümüş Aynalı Büyük Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Gümüş Aynalı Büyük Dekoratif Duvar Saati

3D Gümüş Aynalı Büyük Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pi..

199,90 TL
3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati

3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile ..

199,90 TL
3D Gümüş Büyük Aynalı Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Gümüş Büyük Aynalı Dekoratif Duvar Saati

3D Gümüş Büyük Aynalı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pi..

199,90 TL
3D Gümüş Dekoratif Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Gümüş Dekoratif Aynalı Duvar Saati

3D Gümüş Dekoratif Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile ..

199,90 TL
3D Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

3D Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar Saati

3D Gümüş Roma Rakamlı Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil i..

199,90 TL
3D Modern Concept Gümüş Aynalı Büyük Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Modern Concept Gümüş Aynalı Büyük Duvar Saati

3D Modern Concept Gümüş Aynalı Büyük Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kal..

199,90 TL
3D Yeni Moda Aynalı Büyük Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

3D Yeni Moda Aynalı Büyük Dekoratif Duvar Saati

3D Yeni Moda Aynalı Büyük Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kale..

199,90 TL
Altın Renk 3D Büyük Boy Aynalı Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Altın Renk 3D Büyük Boy Aynalı Duvar Saati Modeli

Altın Renk 3D Büyük Boy Aynalı Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden yapılmıştır bu büyük duvar saati mode..

179,90 TL
Altın Renkli 100cm Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

Altın Renkli 100cm Aynalı Duvar Saati

BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEZAltın Renkli 100cm Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSe..

699,90 TL
Altın Renkli Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

Altın Renkli Aynalı Duvar Saati

ÖNEMLİ NOT :BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEMEKTEDİR Altın Renkli Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camda..

379,90 TL

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçek cam ve metal malzemeden bu duvar saati üretilmiştir.Sessiz ve akar saniy..

949,90 TL

Aynalı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil..

289,90 TL
Büyük 3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

Büyük 3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati

Büyük 3D Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pi..

199,90 TL
Büyük Dekoratif 3D Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Büyük Dekoratif 3D Duvar Saati

Büyük Dekoratif 3D Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile çalışır..

199,90 TL
Büyük Gümüş 3D Dekoratif Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

Büyük Gümüş 3D Dekoratif Aynalı Duvar Saati

Büyük Gümüş 3D Dekoratif Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pi..

199,90 TL

Eskitme Kapadokya Dekoratif Aynalı Duvar Saati

Eskitme Kapadokya Dekoratif Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem..

169,90 TL
Gümüş Aynalı Yeni Moda 3D Duvar Saati Yeni Ürün 15-27 gün içinde

Gümüş Aynalı Yeni Moda 3D Duvar Saati

Gümüş Aynalı Yeni Moda 3D Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil ile ..

199,90 TL

Gümüş Renkli 100cm Aynalı Duvar Saati

BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEZGümüş Renkli 100cm Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSe..

899,90 TL
Gümüş Renkli Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

Gümüş Renkli Aynalı Duvar Saati

ÖNEMLİ NOT :BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEMEKTEDİR Gümüş Renkli Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camda..

399,90 TL
Gümüş Renkli Aynalı Duvar Saati 15-27 gün içinde

Gümüş Renkli Aynalı Duvar Saati

ÖNEMLİ NOT :BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEMEKTEDİR Gümüş Renkli Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camda..

349,90 TL
Kedi Motifli 3D Büyük Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

Kedi Motifli 3D Büyük Dekoratif Duvar Saati

Kedi Motifli 3D Büyük Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pi..

199,90 TL
Kuşlu 3D Büyük Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

Kuşlu 3D Büyük Dekoratif Duvar Saati

Kuşlu 3D Büyük Dekoratif Duvar Saati Ürün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil..

199,90 TL
Modern Tasarım Aynalı Metal Duvar Saati 15-27 gün içinde

Modern Tasarım Aynalı Metal Duvar Saati

Modern Tasarım Aynalı Metal Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil il..

199,90 TL
Yeni Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati 15-27 gün içinde

Yeni Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar Saati

Yeni Gümüş Aynalı Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi : Ürün Maddesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden üretilmiştir.Sessiz çalışırTek kalem pil il..

199,90 TL

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metalden ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz v..

949,90 TL
Aynalı Saatleri
Son yılların en gözde dekoratif ürünlerinden olan aynalı duvar saatleri, gerek ofislerde gerekse de evlerde taşıdığı modern çizgilerle ortamın havasını tamamen değiştiriyor. Ayna ve süslemelerden oluşan zemine dijital ya da analog saat tercihe göre monte ediliyor. Çoğunlukla analog saatin tercih edildiği ve kullanıldığı aynalı duvar saatlerinde ayna, yelkovan ve akrebin arka bölümüne yerleştiriliyor.
Analog saatin arkasına ayna yerleştirildiği gibi, saatin kenarlarına da değişik boyutlarda aynalar yerleştirilerek farklı görüntüler elde edilebiliyor. Küçük boyutlarda birden fazla aynanın saat çevresine konduğu modeller, aynalı duvar saati modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir. Küçük boyutlardaki aynaların oluşturduğu şık görüntü, ev ve ofislere bambaşka bir hava katıyor. Aynalı duvar saatleri ile duvara ayrı ayrı ayna ve saat koymaktansa, tek bir parçada hem aynayı hem saati çok daha modern çizgilerle kullanmanız mümkün olmaktadır. Aynalı duvar saatleri 3D, isimli ve dekoratif modelleri ile bulunabilmektedir. Şık görüntü ve tasarımı ile dikkat çeken aynalı duvar saatleri, kullanılan saat mekanizmalarının kaliteli ve sağlamlığı ile de teknik yönden kullanıcılarını memnun etmektedir. Küçük kalem pil ile çalışan saatler, akar saniyeli olduklarından sessiz bir şekilde çalışmaktadır.

3D Aynalı Duvar Saati
Aynalı duvar saatlerinin en ilgi çekici modeli olan 3D aynalı duvar saati ev ve ofisleriniz için son derece ilgi çekici bir üründür. Modern görüntüsü ile mekanlarınızın tarzını belirleyen 3D aynalı duvar saati, konuklarınızın ve müşterilerinizin ilgisini çekecek bir aksesuardır. Eviniz ya da ofisinizin modern dekorasyonu için tamamlayıcı rol oynayan 3D aynalı duvar saatleri, dayanıklılığı ile de sıklıkla tercih edilen duvar saatlerindendir. 3D aynalı duvar saatleri, akar saniye sistemi ile çalıştığından sessizdir. Kullanılan aynalar gerçek ayna olup son derece dayanıklıdır. Aynalı duvar saatlerinde kullanılan aynalar, ortaya çıkarttığı şıklık ve zariflik görüntüsü ile ortamın olduğundan çok daha şık ve çok daha modern görünmesini sağlamaktadır. 

İsimli Aynalı Duvar Saati
Kişiye özel tasarlanan isimli aynalı duvar saati, sevdiklerinizin özel günlerinde onlara verebileceğiniz en güzel ve anlamlı hediyelerden biridir. Sevdiğiniz isminin yazılı olduğu aynalı duvar saati, sevdiğiniz kişiye kendini özel hissettirecek ve unutulmaz bir hediye olacaktır. Sevdiklerinizin ismi ile birlikte saate konan aynalar, çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Dekoratif Ayna Saat
Ev, ofis ve iş yeri mekanlarının dekorasyonlarının vazgeçilmez eşyalarından birisi de duvar saatleridir. Gerek şık görüntüsü gerekse de modern havası ile dekoratif ayna saat mekanlarınızın dekorasyonunu tamamlayan ve ortamın havasını değiştiren bir aksesuardır. Ev, ofis ya da mekanların dekorasyonunu tamamlayıcı özellikte olan eşyaların başında gelen dekoratif aynalı duvar saatleri, her türlü mobilya ve eşyanız ile uyumlu olarak, ortamın daha da güzelleşmesini sağlamaktadır. Ev ve ofislerde olduğu kadar kafelerde ve restoranlarda da sıklıkla tercih edilen dekoratif aynalı duvar saatleri, taşıdığı modern çizgilerle mekanlarınıza bambaşka bir hava katmaktadır. 
Ev ve ofis dışında kafeterya ve restoranlar için de kullanımı son derece uygun olan dekoratif aynalı duvar saatleri, mekana gelen müşterilerin de büyük ilgi ve beğenisini toplamaktadır. Kafeterya ve restoranlardaki havayı çok daha modern bir hale büründüren dekoratif aynalı duvar saatleri, birçok işletmenin son dönemlerdeki dekorasyon tercihlerinde ilk sırayı almaktadır. İşletmelerine modern bir hava katmak isteyen işletme sahiplerinin ilk tercihi olan dekoratif aynalı duvar saatleri, şık ve modern görüntüsü ile mekanların şıklığında tamamlayıcı bir dekoratif ürün olarak kullanılmaktadır.


Aynalı duvar saatleri evlerinizin duvarlarını veya iş yerinizde ofisinizin duvarlarını süsleyebilecek oldukça şık ve güzel bir duvar saati modeli olabilir. Aynalı tasarıma sahip duvar saati modelleri bir çok evin dekorasyonunda önemli bir noktaya sahip duvar saatleridir. Bu duvar saatlerinde süslemeler veya aynan bütünün bir saat oluşturur. Bir aynaya saat yerleştirilmesi ilede bu duvar saati modeli elde edilebilir. Ayna içerisine yerleştirilen duvar saati bir analog saat olabileceği gibi dijital bir duvar saati de olabilir. Aynalı duvar saati modellerinde analog sistemler dijital duvar saati sistemlerine göre daha çok ve yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bunu temel sebeplerinden biriside aynanın analog sistemde yelkovan ve akrebin arkasına yerleştirile bilmesi yer almaktadır. Analog duvar saati modelleri bir akrep ve yelkovan ile saat ve dakikanın gösterilmesi ile size zamanı gösterir. Analog duvar saatinin arka kısmına bir ayna yerleştirilmesi ile aynalı duvar saati modelleri elde edilebilir. Bunun dışında kenarlarına da ayna yerleştirilmesi bu modellerde çok ve sık kullanılan bir yöntemdir. Bu duvar saati modelleri bir çok insan tarafından şık ve göze hoş gelen bir duvar saati modeli olarak gösterilir. Bir çok evde boş duvarlar aynalı duvar saatleri ile doldurulmaktadır. Bunun nedenlerinin başında hem ayna hemde duvar saati için tek seferde alışveriş yapabilme imkanı sağlamasıdır. Bu duvar saatleri dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası olmaya aday bir duvar saati modelleridir. Bu duvar saati modellerinde kullanılan aynalar genellikle yansıtma özelliği yer verse de bunun dışında farklı ayna türlerine de yer vermektedir. Bu ayna modelleri fiyat olarak uygun olduğu için her kesin için bir yük olamayacak fiyatlara satılmaktadır. Aynalı duvar saatleri evinizde veya ofisinizde mobilyalar ile kolayca uyum sağlayacağı için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Aynalı duvar saatleri fiyatları

Aynalı duvar saati modelleri fiyatları oldukça uygun ve hesaplıdır. Kullanım süresi ve dayanıklılığı ile bir çok insanın tercih ettiği saat modeli olarak hafızalarda yer almaktadır. Çok şık ve güzel olan bu saat modelini çok uygun fiyatlara duvarlarınıza asabilirsiniz.