escort bayan Aynalı Duvar Saatleri- Modelleri ve Fiyatlari & Butik Ürünler

Aynalı Duvar Saatleri

Aynalı Duvar Saatleri

Aynalı duvar saatleri evlerinizin duvarlarını veya iş yerinizde ofisinizin duvarlarını süsleyebilecek oldukça şık ve güzel bir duvar saati modeli olabilir. Aynalı tasarıma sahip duvar saati modelleri bir çok evin dekorasyonunda önemli bir noktaya sahip duvar saatleridir. Bu duvar saatlerinde süslemeler veya aynan bütünün bir saat oluşturur. Bir aynaya saat yerleştirilmesi ilede bu duvar saati modeli elde edilebilir. Ayna içerisine yerleştirilen duvar saati bir analog saat olabileceği gibi dijital bir duvar saati de olabilir. Aynalı duvar saati modellerinde analog sistemler dijital duvar saati sistemlerine göre daha çok ve yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bunu temel sebeplerinden biriside aynanın analog sistemde yelkovan ve akrebin arkasına yerleştirile bilmesi yer almaktadır. Analog duvar saati modelleri bir akrep ve yelkovan ile saat ve dakikanın gösterilmesi ile size zamanı gösterir. Analog duvar saatinin arka kısmına bir ayna yerleştirilmesi ile aynalı duvar saati modelleri elde edilebilir. Bunun dışında kenarlarına da ayna yerleştirilmesi bu modellerde çok ve sık kullanılan bir yöntemdir. Bu duvar saati modelleri bir çok insan tarafından şık ve göze hoş gelen bir duvar saati modeli olarak gösterilir. Bir çok evde boş duvarlar aynalı duvar saatleri ile doldurulmaktadır. Bunun nedenlerinin başında hem ayna hemde duvar saati için tek seferde alışveriş yapabilme imkanı sağlamasıdır. Bu duvar saatleri dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası olmaya aday bir duvar saati modelleridir. Bu duvar saati modellerinde kullanılan aynalar genellikle yansıtma özelliği yer verse de bunun dışında farklı ayna türlerine de yer vermektedir. Bu ayna modelleri fiyat olarak uygun olduğu için her kesin için bir yük olamayacak fiyatlara satılmaktadır. Aynalı duvar saatleri evinizde veya ofisinizde mobilyalar ile kolayca uyum sağlayacağı için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Aynalı duvar saatleri fiyatları

Aynalı duvar saati modelleri fiyatları oldukça uygun ve hesaplıdır. Kullanım süresi ve dayanıklılığı ile bir çok insanın tercih ettiği saat modeli olarak hafızalarda yer almaktadır. Çok şık ve güzel olan bu saat modelini çok uygun fiyatlara duvarlarınıza asabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

100 cm Aynalı Beyaz Dev Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Beyaz D..

1.299,00 TL

100 cm Aynalı Füme Metal Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Füme Me..

1.299,00 TL

100 cm Aynalı Siyah Metal Büyük Duvar Saati

Not : Bu aynalı duvar saati İSTANBUL dışına gönderilmemektedir, kendi aracımız ile müşteriye teslim edilip montajı yapılmaktadır.100 cm Aynalı Siyah M..

1.299,00 TL

120 cm Dev Aynalı Büyük Metal Duvar Saati

120 cm Dev Aynalı Büyük Metal Duvar SaatiNot 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Ürün Bilgis..

1.499,90 TL

Aynalı Dekoratif Duvar Saati Modeli Yeni

Aynalı Dekoratif Duvar Saati Modeli YeniÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ayna ve metal malzemeden üretilmiştirSessiz ve akar saniyelidir.Kaliteli zengin g..

319,90 TL
Büyük Boy Aynalı Dekoratif Yeni Duvar Saati 15 - 60 Gün

Büyük Boy Aynalı Dekoratif Yeni Duvar Saati

Önemli not : Bu ürün İstanbul dışına gönderilmez, kendi aracımız ile İstanbul içi teslimatı yapılmaktadır. (Kargo da kırılma riskine karşı)Büyük Boy A..

1.299,90 TL

Dekoratif Aynalı Büyük Boy Metal Duvar Saati

Not 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Dekoratif Aynalı Büyük Boy Metal Duvar SaatiÜrün Bil..

1.900,00 TL

Dev Aynalı Büyük Metal Duvar Saati

Dev Aynalı Büyük Metal Duvar SaatiNot 1 : Bu ürün kendi aracımız ile teslim edilmektedir.Not 2 : İstanbul dışına gönderilmemektedir.Ürün Bilgisi ;Ürün..

1.299,90 TL
Metal Aynalı Gümüş Renk Duvar Saati Yeni

Metal Aynalı Gümüş Renk Duvar Saati

Önemli : BU ÜRÜN İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLMEMEKTEDİR. (Ama isterseniz otobüs ile bulunduğunuz şehrin otogara gönderilir oradan teslim alabilirsiniz.)Me..

449,90 TL

Roman Rakamlı 3D Aynalı Büyük Duvar Saati

Roman Rakamlı 3D Aynalı Büyük Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Akrilik ayna, yapışkan sünger ve metal den üretilmiştir.Saatin çapı : 60 cm ile ..

199,90 TL