KARGO ÜCRETSİZ: Tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın.

Duvar Saatleri

Göster:
Sırala:

Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar Saati

Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal çerçeve ve gerçek cam kullanılmıştır.Sessiz çalışır ve akar saniyedirÇif..

149,90 TL

100 cm Büyük Boy Duvar Saati Modeli

100 cm Büyük Boy Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal den üretilmiştirSessiz çalışırDekoratif ve şık ürünKalem pil ile çalışır100 cm ç..

549,90 TL
3D Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

3D Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli

3D Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;1x Saat etiketleri 1x Saat mekanizması Nasıl kurulur?ADIM1: Duvardaki saat hareketini..

199,90 TL
Altın Eskitme Dekoratif Duvar Saati Yeni Ürün

Altın Eskitme Dekoratif Duvar Saati

Altın Eskitme Dekoratif Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester (sert sağlam alçı) ve gerçek cam kullanılmıştırSessiz ve akar saniyelidirEsk..

199,90 TL

Altın Renk 3D Büyük Boy Aynalı Duvar Saati Modeli

Altın Renk 3D Büyük Boy Aynalı Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Akrilik ayna ve metal malzemeden yapılmıştır bu büyük duvar saati mode..

129,90 TL

Antik Eskitme Ahşap Büyük Duvar Saati

Antik Eskitme Ahşap Büyük Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Mdf üzeri baskıDuvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekli : Akar saniyeli ve sess..

109,90 TL

Antik Eskitme Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar Saati

Antik Eskitme Dekoratif Çift Taraflı İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün Maddesi : Metalden üretilmiştirÜrün çift taraflıdırKalite malzeme kullanıl..

149,90 TL

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçek cam ve metal malzemeden bu duvar saati üretilmiştir.Sessiz ve akar saniy..

799,90 TL

Aynalı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal, gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil..

219,90 TL

Biga Büyük Boy Metal Klasik Duvar Saati

Biga Büyük Boy Metal Klasik Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alümiyum metal' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekl..

269,90 TL

Büyük Boy Metal Dünya Duvar Saati

Büyük Boy Metal Dünya Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Alüminyum' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekli : Akar sa..

289,90 TL

Büyük Boy Metal Klasik Krom Duvar Saati

Büyük Boy Metal Klasik Krom Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Krom kaplama metal' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma ..

279,90 TL

Büyük Duvar Saati Modeli 3D Yapışkanlı Dekoratif

Büyük Duvar Saati Modeli 3D Yapışkanlı DekoratifÜrün Bilgisi ;3 Boyutlu dekoratif duvar saati..

199,90 TL
Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır.Ürün çapı : 60 cm'dirŞık ve dekoratif duv..

439,90 TL

Çarklı Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi: Metal ve gerçek cam kullanılmıştırİçindeki tüm çarklar hareket etmekte ve dönmektedir.Dek..

439,90 TL

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştirSessiz ve akar saniyelidirAnalog ve mekanik çarklı..

439,90 TL

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştırHediye duvar saati olarak sevdiklerinize ister..

439,90 TL

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliDekoratif duvar saati..

399,90 TL

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır duvar saatindeDuvar saatimiz sessiz ve a..

439,90 TL
Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saatiDuvar saati çapı : 61 cm'di..

439,90 TL

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019

Dekoratif Büyük Taşlı Lüks Kaliteli Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTe..

249,90 TL
Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati Modeli

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz ve akar san..

439,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Kare Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil..

249,90 TL

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019

Dekoratif Çok Taşlı Yuvarlak Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem..

249,90 TL
Dekoratif Doğal Ahşap Ayetli Duvar Saati Yeni Ürün

Dekoratif Doğal Ahşap Ayetli Duvar Saati

Dekoratif Doğal Ahşap Ayetli Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap malzeme ve gerçek bombeli cam dan imal edilmiştirTek kalem pil ile çalışırD..

149,90 TL

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019

Dekoratif Taşlı Altın Renk Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Polyester (sert alçı) üretilmiştirRenk : Altın sarısıDekoratif ve taşlı duvar ..

249,90 TL

Eskitme Kapadokya Dekoratif Aynalı Duvar Saati

Eskitme Kapadokya Dekoratif Aynalı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçekten ayna ve camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem..

149,90 TL

Krom Parlak Metal Büyük Boy Duvar Saati

Metal Büyük Boy Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal (krom kaplama) ' dan üretilmiştirDünya duvar saatinin çapı : 60 cm 'dirÇalışma Şekli : A..

299,90 TL

Led Işıklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli (Elektrik ya Pil İle Çalışır)

Led Işıklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli (Elektrik ya Pil İle Çalışır)Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi: Metalden ve gerçek camdan tasarlanmıştır bu..

499,90 TL

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve PlastikRenk : Koyu YeşilDilerseniz duvar saati olarak kullanı..

319,90 TL
Mimar Mühendis Çarklı Duvar Saati Yeni Ürün

Mimar Mühendis Çarklı Duvar Saati

Mimar Mühendis Çarklı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam dan imal edilmiştirÇarklı duvar saati modelidirİçindeki tüm çarklar ..

349,90 TL

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar Saati

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Saatler parlak krom dan imal edilmiştirÜlke başkent yazıları : Sert PleksidirSes..

599,90 TL

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019

Tarz Taşlı Duvar Saati 2019Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçekten camdan imal edilmiştirSessiz ve akar saniyelidirTek kalem pil ile çalışırSa..

249,90 TL

Vintage Horoz İstasyon Duvar Saati

Vintage Horoz İstasyon Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan tasarlanmıştırBoyutu : 45 cm x 9 cm x 29 cmÇift taraflıdırSessiz..

169,90 TL

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metalden ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz v..

799,90 TL
Duvar Saatleri

Duvar Saatleri ve çeşitlerini uygun fiyat ile online satın alabileceğiniz butik ürünler alışveriş sitemize hoş geldiniz.  Bir çok farklı ürün grubunun bulunduğu sitemizde her zevke ve her eve ya da iş yerine göre dekoratif duvar saatlerini görebilirsiniz. Özellik kaliteli saatleri isteyen ve bu konu da fiyat noktasında makul derecede müşterilerini memnun eden satın alma noktasında müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Google da en çok aranan duvar saatleri ile alakalı kelimeleri aşağıdan sıralayacağız 

  • Dekoratif duvar saatleri

  • Büyük duvar saatleri

  • Şık duvar saatleri

  • Lüks duvar saatleri

  • Modern duvar saatleri

  • Ahşap duvar saatleri

  • Tablo duvar saatleri

Ahşap Duvar Saatleri ve Modelleri

Doğallığın belki de en iyi göstergelerden birisi de ahşap dekorasyon ürünleridir. Bizim de aslında tam olarak bu konuda ortaya koyduğumuz ürün olan ahşap duvar saatleridir. Büyük çaplarda ve dekoratif olarak üretilen bu ahşap ürünler fiyat ve modellerini sitemizde bulabilirsiniz.


Aynalı Duvar Saatleri ve Modelleri

Ev dekorasyonu için bir bütün sağlayacak olan aynalı duvar saatleri kateogorisi sizin için yeniden ele aldık ve farklı modelleri ve fiyatlarda ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Roma rakamlı ve modern tarzda eviniz de kaliteli bir tasarıma sahip duvar saati modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Büyük Duvar Saatleri ve Modelleri

Dekorasyon fikirleri denilince aklı gelen ilk ürün grubundan biri olan büyük duvar saatleri, evlerinize hem görsel bir şıklık katar hem de tarzınızı yansıtacak bir bütünlük oluşturur. Sıkça tercih edilen duvar saati grubunda yer alır ve evlere ayrı bir güzellik verir.


Çarklı Duvar Saatleri ve Modelleri

Yenilik, farklılık, tarz ve modernlik denilince akla gelecek bir saat modeli olan çarklı duvar saatleri, tarz saat sevenlere hitap edecek modellerdir.


Dekoratif Duvar Saatleri ve Modelleri


Evlerin ve işyerlerinin günümüzde dekorasyon çalışmalarına eskisinden çok daha fazla önem vermesi ile birlikte dekoratif duvar saatlerinin de önemi oldukça artmıştır. Bunun en büyük etkenlerinden birisi de modeller ve çeşitliliğin bol olmasında kaynaklandığını söyleyebiliriz.


Dijital Duvar Saatleri ve Modelleri


Dijital çağa girmemiz ile birlikte bir çok ürün grubunda farklılık olması ile birlikte dijital duvar saatleri modellerinde de  farklılık göstermiştir. Dijital saatler duvar ve masa saatleri seçenekleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Fonksiyonel olarak karşımıza çıkan bu modeller ; sıcaklık göstergesi, hem göstergesi, tarih ve alarm gibi özellikleri bulunuyor.


Dünya Duvar Saatleri ve Modelleri

Bulunduğunuz yerden dünyanın herhangi bir yerindeki ülke yerel saati gösteren dünya duvar saatleri, farklı büyüklüklerde ve tasarımlarda online sitemizde bulabilirsiniz. Çok kullanılan ülke başkentleri arasında genel olarak kullanılan New York, London, Istanbul, Moscow, Tokyo olarak sırayabiliriz.


İstasyon Duvar Saatleri ve Modelleri


Ev ve işyeri için oldukça tercih edilen bu çift taraflı duvar saatleri olarak bildiğimiz ve aynı istasyon duvar saatleri olarakta kabul edilen saatler genel olarak metal ağırlıklı olarak satılmakta olup ahşap modelleri de ayrı bir güzellik göstermektedir.


Metal Duvar Saatleri ve Modelleri


Alüminyum ve metal çerçeve malzemesi ile genel de üretilen metal duvar saatleri, görünümleri ile çeşitli mat ve parlak olarak renklerde üretilmektedir. 


Mutfak Duvar Saatleri ve Modelleri


Otel Duvar Saatleri ve Modelleri


Tablo Duvar Saatleri ve Modelleri

Ahşap, Büyük Saatler, dekoratif, dijital, dünya, istasyon, metal, mutfak, otel, tablo, taşlı ve daha bir çok kategori de ürün bulunmaktadır. Sessiz ve akar saniyeli olduğu için ev ya da iş yeri ortamında 5 yıl mekanizma (garantili) kaliteli ürünleri sitemizde satın alabilir ya da dilerseniz ürünü sormanız halinde ofisimizden de gelip fiziki olarak ta teslim alabilirsiniz.

Mekanlarınıza ve ofislere benzersiz bir tasarım yaşatmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelen duvar saati ve modelleri sizler ile buluşturmaktan memnuniyet duymaktayız.

Duvar saatleri kategorisinde kendi içinde bir çok alt kategoriye ayrılmaktadır. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.  Duvar saatlerini nerede alabilirim, duvar saati nerede satılır, saatçi nerelerde bulunur ya da tavsiye edilen duvar saati modelleri nerede satılır gibi soruların cevabını gene butik ürünler sitedeki adreste kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dev duvar saati modelleri, ahşap duvar saatleri, tablo duvar saatleri, modern duvar saatleri, ferforje duvar saatleri, aynalı duvar saatleri, antika görünümlü duvar saatleri, devasa duvar saatleri, büyük metal duvar saatleri, 80 cm duvar saati, 3d duvar saati, ahşap duvar saatleri, taşı duvar saatleri, salon duvar saatleri, çift taraflı istasyon duvar saatleri ve daha fazlasını butik ürünler sitemizde bulabilirsiniz.