Çarklı Saatleri

Göster:
Sırala:

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Gerçek cam ve metal malzemeden bu duvar saati üretilmiştir.Sessiz ve akar saniy..

799,90 TL
Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Boy Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır.Ürün çapı : 60 cm'dirŞık ve dekoratif duv..

479,90 TL
Çarklı Büyük Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi: Metal ve gerçek cam kullanılmıştırİçindeki tüm çarklar hareket etmekte ve dönmektedir.Dek..

479,90 TL
Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştirSessiz ve akar saniyelidirAnalog ve mekanik çarklı..

479,90 TL
Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018 15-27 gün içinde

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018

Çarklı Büyük Duvar Saati Yeni Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştırHediye duvar saati olarak sevdiklerinize ister..

439,90 TL
Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati Modeli

Çarklı Eskitme Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliDekoratif duvar saati..

439,90 TL
Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018 15-27 gün içinde

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018

Çarklı Retro Eskitme Duvar Saati Modeli 2018Ürün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek cam kullanılmıştır duvar saatindeDuvar saatimiz sessiz ve a..

479,90 TL
Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati Modeli

Çarklı Yeni Model Büyük Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saatiDuvar saati çapı : 61 cm'di..

479,90 TL
Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati Modeli 15-27 gün içinde

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati Modeli

Dekoratif Çarklı Siyah Renk Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz ve akar san..

489,90 TL

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati

Masa-Duvar Pervaneli Mekanik Uçak Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve PlastikRenk : Koyu YeşilDilerseniz duvar saati olarak kullanı..

369,90 TL

Mimar Mühendis Çarklı Duvar Saati

Mimar Mühendis Çarklı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal ve gerçek cam dan imal edilmiştirÇarklı duvar saati modelidirİçindeki tüm çarklar ..

399,90 TL

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati Modeli

Yuvarlak Aynalı Çarklı Dekoratif Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün malzemesi : Metalden ve gerçek camdan üretilmiştir bu duvar saati modeliSessiz v..

899,90 TL

Çarklı duvar saatleri denildiği zaman bir çok gene bu saat grubunun da modeli ve aynı zaman fiyat farklılıklarını görebilirsiniz.  Bunların en çok görülen modelleri ise metal kaplama çerçeveli ve ayna yerine gerçek cam kullanılması ve ortasında çarklı olduğu için analog bir şekilde çalışan akrep ve yelkovanı. Tabi gene ihtiyaca göre ayna yerine gerçek cam kullanılan içi net bir şekilde görünen modellere de büyük bir rağbet bulunmaktadır. 

Retro denilen eskitme çarklı duvar saati modelleri, siyah, krem ve daha bir çok renkte gene bunları görmemiz mümkündür. Çarklı duvar saatlerinin fiyatları normal saatlere göre biraz daha yüksek olmaktadır, tabi bunun en büyük nedeni ise çarklı bir sistem kullanılmış olmasıdır. Çarklı duvar saati modelleri ve fiyatlarını aşağıdaki sıralama görebilir dilerseniz sevdiklerinize hediye duvar saati olarak gönderebilirsiniz.

Butik Ürünler