KARGO ÜCRETSİZ: 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın.

Dijital Saatler

Dijital Saatler

Dijital Saatler iş yerinizde, evinizde ve hayatımızın her köşesinde kesintisiz ihtiyaç haline gelmiştir. İşe uyanırken zorlandığımız zamanlarda geceleri geç saatlere kadar çalıştığımız zamanlarda, planlanmış toplantılar ve gün içerisinde planladığımız ihtiyaçlarımızı karşılayacağımız zamanlarda, zamanı ve saati kaçırmamak ve geç kalmamak amacıyla sürekli olarak kullandığımız bir cihazdır. Dijital saatler hem zamanı öğrenmemiz açısından hem de daha iyi bir sistematik döngü oluşturmamız açısından önem arz etmektedir.

Dijital saat modelleri gelişen çağımızda sürekli olarak değişmektedir. Dijital kol saatleri, dijital duvar saatleri, dijital masa saatleri gibi bir çok türden ürün her gün tasarlanmaktadır. butikurunler.com' olarak her geçen gün yeni model dijital saatleri huzurunuza sunuyoruz. Dijital saat fiyatları ise ürüne göre değişiklilik göstermek ile birlikte sitemizde her bütçeye uyacak ve sizleri zorlamayacak uygun dijital saatlere ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.

Göster:
Sırala:
iPod Touch Yeni Ürün

iPod Touch

Revolutionary multi-touch interface. iPod touch features the same multi-touch screen technology as iPhone. Pinch to zoom in on a photo. Scroll throu..

100,00 TL

MacBook

Intel Core 2 Duo processor Powered by an Intel Core 2 Duo processor at speeds up to 2.16GHz, the new MacBook is the fastest ever. 1GB m..

2.000,00 TL

MacBook Air

MacBook Air is ultrathin, ultraportable, and ultra unlike anything else. But you don’t lose inches and pounds overnight. It’s the result o..

100,00 TL

MacBook Pro

Latest Intel mobile architecture Powered by the most advanced mobile processors from Intel, the new Core 2 Duo MacBook Pro is over 50% fast..

200,00 TL

Nikon D300

Engineered with pro-level features and performance, the 12.3-effective-megapixel D300 combines brand new technologies with advanced features inherited..

1.000,00 TL