KARGO ÜCRETSİZ: 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın.

Ahşap Saatler

Ahşap Saatler

Ahşap Saatlerin Ayrıcalığı

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden biridir saatlerimiz. Herkesin ayrı ayrı bir zevki vardır ben bu zevkimi ahşap olan saatlerden yana kullanıyorum , biraz eskitme tarzı insana verdiği o huzur farklı oluyor. Evimizin başköşesinde 'tık,tık,tık' sesleri insana zamanın nasılda hızlı geçtiğini anımsatıyor ya da beklediğimiz bir şey olduğunda iyi bir haber alacağımızda örneğin bir doğumu beklerken , bir sınav sonucu beklerken de geçmek bilmeyen zamana tanık oluruz.

Ahşap saatlerimizi evimizde ki diğer tüm aksesuarlarımıza uydurabiliriz, ve diğer saatlerden farkı da insana bir orman havası yaşatması , bana ise hep yağmur sonrasını anımsatmıştır ahşap saatler  ve bence şıklığın ve kalitenin de en güzel göstergesidir...

Göster:
Sırala:
iPhone -20 % 15-27 gün içinde

iPhone

iPhone is a revolutionary new mobile phone that allows you to make a call by simply tapping a name or number in your address book, a favorites list, o..

100,00 TL 80,00 TL

iPod Classic

More room to move. With 80GB or 160GB of storage and up to 40 hours of battery life, the new iPod classic lets you enjoy up to 40,000 songs..

279,99 TL
iPod Nano Yeni Ürün

iPod Nano

Video in your pocket. Its the small iPod with one very big idea: video. The worlds most popular music player now lets you enjoy movies, TV sho..

100,00 TL

iPod Shuffle

Born to be worn. Clip on the worlds most wearable music player and take up to 240 songs with you anywhere. Choose from five colors including fo..

1.000,00 TL