Otel Saatleri

Göster:
Sırala:

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar Saati

Otel Resepsiyon Ülke Başkenti Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Saatler parlak krom dan imal edilmiştirÜlke başkent yazıları : Sert PleksidirSes..

599,90 TL
Otel Saatleri

Otel duvar saatleri ve modelleri genelde kurumsal amaç için tercih edilen saatler ayrıca güzel bir dekorasyon oluşturmak için uygun bir araçtır. Ofis kurum ya da otelinizin resepsiyon bölümüne yerleştirebileceğiniz saatleri dekore ederken dikkat edilmesi gerekir. Otel saatleri çok çeşitli renklerde ve tasarımda bulunduğu için ortamınıza uygun seçim yapmak çokta kolay olacak. Birden fazla Duvar Saatleri modellerimiz olduğu için otelinize ya da ofisinize uyum sağladığını düşündüğünüz ürünü ücretsiz kargo ile sipariş edebilirsiniz. Otel saatleri fiyatlarımız uygun olmakla birlikte kaliteli malzemeden üretilmiştir. Otelinize ya da ofisinize gelen müşterilerinizin dikkatlerini çekecek göz alıcı otel saatlerine sahip olmak istiyorsanız sitemizden en güncel ürünleri takip edebilirsiniz.

Sizler de online alışveriş sitemiz olan bu saatleri inceleyebilir ve otelleriniz için en uygun olanı için seçebilirsiniz.